Dotazy

Často kladené otázky

1. Co všechno potřebuji k zapůjčení vozidla ?

Pro zapůjčení vozidla je nutné předložit řidičský průkaz a doklad totožnosti (občanský průkaz nebo cestovní pas). Dále je třeba složit vratnou kauci 5000,- Kč. Částku za pronájem vozidla je nutné uhradit před pronájmem společně s kaucí.

2. Kolik kilometrů mohu najet ?

Množství kilometrů není nijak omezeno. Můžete najet, kolik chcete. Pouze denní limit v základní ceně pronájmu je 200 km / den. Pokud najedete za den více než 200 km, bude Vám při vrácení vozidla doúčtován doplatek za kilometry nad denní limit. Tento doplatek činí 2,- Kč / km za každý kilometr nad denní rámec. V případě tarifu "Víkend" je tento limit 400 km / víkend.

Každé vozidlo má havarijní pojištění se spoluúčastí nájemce do výše 5 000,- Kč. Veškerá poškození na vozidle, která vzniknou v době užívání vozidla nájemcem hradí nájemce do výše vybrané kauce 5 000,- Kč. Neplatí v případě nehody, kterou způsobí třetí osoba a nehoda je evidovaná u policie a pojišťovny. Dále může pronajímatel složenou kauci nebo její část použít na náklady vzniklé porušením nájemní smlouvy (například nedotankování nádrže).

4. Na jakou minimální dobu je možné vozidlo zapůjčit ?

Minimální doba pronájmu je 1 den (24 hodin). Naopak maximální doba pronájmu záleží na Vašich potřebách. 

5. Jaké pojištění mají vozidla ?

Všechna vozidla mají zákonné pojištění a havarijní pojištění se spoluúčastí nájemce do výše 5 000,- Kč.

6. Mohu se zapůjčeným vozidlem cestovat do zahraničí ?

Ano, se všemi vozidly je možné cestovat do zahraničí. Je ale povinností nájemce tento zájem sdělit pronajímateli před započetím pronájmu z důvodu nutnosti vystavení potvrzení.

7. Mají vozidla dálniční známku ?

Ano, všechna vozidla mají dálniční známku pro ČR.

8. Mají vozidla zimní pneumatiky ?

Ano, v období od 1. 11. do 31. 3..

9. Jak je to s tankováním pohonných hmot ?

Vozidlo dostanete vždy s úplně plnou nádrží. Vozidlo vracíte opět s plnou nádrží pohonných hmot.